CESTA K ZDRAVEJ DUŠI

110 tajomstiev psychohygieny v originálnych otázkach a odpovediach

Otázky ľudí z poradenskej praxe + originálne odpovede známeho a vyhľadávaného psychologického konzultanta Dr. Ľuboša Ďurdiaka. Môžete začať otázkou, ktorá Vás najviac zaujme. Lebo každá otázka a odpoveď Vám dá zmysel.

Je to prehľadná príručka, v ktorej nájdete to, 
čo budete práve potrebovať. 

Ako žiť spokojnejšie, radostnejšie a zdravšie – aj o tom je táto elektronická kniha. Stane sa Vašim sprievodcom pri poznávaní vlastnej duše a budovaní zdravého životného štýlu.

eKniha je písaná odborníkom veľmi prehľadne a zrozumiteľne. Dozviete sa v nej viac o láske, priateľstve, duševnom i telesnom zdraví a iných tajomstvách života z pohľadu psychohygieny.

0
strán
0
kapitol
0
otázok s odpoveďami

OBSAH eKNIHY

 • 1
  ČO VÁM LEZIE NA NERVY?
 • 2
  AK VERÍTE V NIEČO DEŠTRUKTÍVNE, ZDEMOLUJE TO VÁŠ VNÚTORNÝ SVET
 • 3
  ČO ZASEJETE, TO BUDETE ŽAŤ. AJ VO VZŤAHOCH
 • 4
  MUŽ A ŽENA. VZŤAH NÁROČNÝ, ALE NIE NEMOŽNÝ
 • 5
  ROZDÁVATE SVOJ ČAS?
 • 6
  ŽIVOTOSPRÁVA NIE JE LEN TRENDOVÉ SLOVO, ALE SÚČASŤ VÁŠHO ŽIVOTA
 • 7
  SPITE V NOCI A NIE NA VAVRÍNOCH
 • 8
  NIČNEROBENIE NIE JE ODPOČINOK
 • 9
  STÁVAŠ SA TÝM, ČO ZJEŠ

UKÁŽKA 1

Podrobný obsah knihy ~ 110 otázok

Stiahnite si "Ukážku č. 1" a zistite, na ktorých 110 otázok zo psychohygieny sa v eKnihe môžete dozvedieť originálne odpovede od uznávaného psychológa.

UKÁŽKA 2

Slovo na záver & O autorovi eKnihy

V "Ukážke č. 2" sa môžete pozrieť na záverečné zhrnutie knihy - jej poslanie a hlavné ciele podľa Dr. Ďurdiaka. V ukážke nájdete aj základné informácie o pôsobení a profesionálnom zameraní autora eKnihy.

 • 10
  ROZHÝB SVOJE KOSTI
 • 11
  KEĎ PRÁCA NEŠĽACHTÍ
 • 12
  ÚTOK MÉDIÍ NA NAŠE SLABÉ STRÁNKY
 • 13
  SEBAVZDELÁVANIE. PROCES PROSPEŠNÝ, AJ NEBEZPEČNÝ
 • 14
  V AKEJ DOBE ŽIJEME, ČO SA OD NÁS ŽIADA?
 • 15
  ZLEPŠITE KVALITU SVOJHO ŽITIA. PSYCHOHYGIENA JE PRE KAŽDÉHO
 • 16
  PRISPÔSOBUJTE SA. ALE NIE VŠETKÉMU
 • 17
  MÁTE VŠETKÉHO PLNÉ ZUBY?
 • 18
  V NÚDZI POZNÁŠ PRIATEĽA

AKO PÍŠE AUTOR eKNIHY?

Prečítajte si, ako sa vyjadrujú k myšlienkam a článkom Dr. Ďurdiaka jeho čitatelia:

Čo nesmierne oceňujem na tejto knihe, je ľahkosť textu, praktickosť využitia a aj keď nie je obsiahla, vie ísť do hĺbky duše.
Marcela Abrhanová
Vaše knihy a články sú pre mňa príjemným čítaním až náhradou za Louise L. Hay. Rozdiel v porovnaní s inými autormi vidím v tom, že je to konkrétnejšie a pri čítaní Vašich textov mám pocit, ako keby ste ma poznali 🙂 Vašu knihu CESTA K ZDRAVEJ DUŠI by som odporúčala všetkým, ktorí v dnešnej dobe prežívajú rôznu formu stresu a potom hľadajú lekárov, lieky, alkohol... bolo by fajn, keby skúsili pred spaním čítať Vás... Knihu som si stiahla ako ePUB a je to výborná možnosť čítania v telefóne kdekoľvek ste. Vaša tvorba je fajn, je to veľmi príjemné, úžasné čítanie. Musím sa priznať, že až pri Vás som po prvý krát po prečítaní článku vyronila aj pár sĺz... úplne som sa tam našla. Máte čo odovzdať ľuďom a je to úžasný dar, tak ho odovzdávajte 🙂 Želám veľa úspechov a neustávajte vo Vašej tvorbe.
Daniela Ruszinyáková
Doteraz som čítala Vaše články na Facebooku. A teraz som rada, že mám od Vás eKnihu CESTA K ZDRAVEJ DUŠI. Myšlienky sú v nej dobre, jednoducho napísané, ľahko sa dá pochopiť, čo chcete vyjadriť a čitateľovi povedať. Sú písané tak, že človek pochopí koreň veci. Mne osobne Vaše myšlienky pomáhajú a našla som sa v nich. A v čom konkrétne? V pocitoch a vo vzťahoch, lebo nie s každým sa dá vychádzať. Vaše články mi sadli! Robím v práci s ľuďmi a z niektorých som zmätená a sklamaná. Ľudia majú toľko masiek na tvári... Poradila som Vašu knihu a články aj mojej sestre, ktorá si tiež všetko berie k srdcu a určite by jej čítanie Vašich textov pomáhalo. Rada by som mala Vašu knihu aj v papierovej podobe, ale som rada, že ju mám aspoň v mobile. Nech sa Vám darí a prajem Vám pekné sviatky.
Soňa Hudáková
Z eKnihy CESTA K ZDRAVEJ DUŠI je cítiť, že autorov prístup a spôsob vyjadrovania myšlienok je ľudský, nažitý a precítený. Za fascinujúcu považujem najmä kapitolu Čo vám lezie na nervy, Ak veríte v niečo deštruktívne, zdemoluje to váš vnútorný svet a kapitolu Čo zasejete, to budete žať - aj vo vzťahoch. Túto eKnihu odporúčam každému, kto hľadá zrozumiteľný, jasne a s nadhľadom napísaný text za účelom lepšieho pochopenia samého seba a dosahovania kvalitnejšieho života.
Veronika Remeselníková
eKniha CESTA K ZDRAVEJ DUŠI je poučná a potrebná pre každého jedného z nás, lebo nikto z nás nie je dokonalý a táto kniha nám má pomôcť pochopiť a naučiť nás, ako riešiť rôzne životné situácie, ktoré nás postupne na našej ceste životom stretávajú. Vedie čitateľa k tomu, aby bol sebestačný a schopný riešiť rôzne životné situácie a vedel byť nápomocný nielen sebe, ale aj tým druhým, ktorí potrebujú našu pomoc.
Alica Serafinová
Celý môj život je pre psychológa. Vo Vašich článkoch hľadám odpovede, aby som sa ako tak dokázala vyrovnať so zložitými situáciami, ktorými som v živote prechádzala a ešte prechádzam. A drží ma jedine pomyslenie, že mnohí ľudia sú na tom omnoho horšie. A pomáhajú mi aj Vaše články. Pracujem so svojou vnútornou silou, sebareflexiou a sebavýchovou. Nie je to vždy jednoduché, ale dá sa to. Ďakujem za odpoveď.
Lýdia A.

DALŠIE REFERENCIE

Názory klientov na knihu

Vaše príspevky sú balzamom na citlivú a boľavú dušu, veľmi mi pomáhajú vďaka Vám za ne, prečítam si ich viac krát.
Darinka M.
Máte veľký dar výstižne a jednoducho pomenovávať aj zložité veci. K tomu múdro, hlboko, pravdivo a veľmi nenútene a slobodne. Vďaka za všetky príspevky, ktoré vedú k premýšľaniu, kráse a dobru.
Andrea T.
Vy píšete moje myšlienky, pocity v každom jednom článku, ako keby v ňom bol aj kúsok zo mňa. Som rada, že som Vás našla...
Anna I.B.
Pán Ďurdiak, Vaša stránka je natoľko motivačne úžasná, že zatiaľ neviem nájsť tie správne slová na jej jedinečné opísanie. Preto zatiaľ napíšem len toľko, ste úžasný...
Janka J.
Dnešná doba ja plná povrchných slov, preto si vážim ľudí, ktorí idú do hĺbky. Ďakujem za pekné, povzbudivé statusy 🙂
Marianna K.
Výsledkom práce tohto PÁNA je dokonalý skvost.
Klára P.

ČO VÁM ELEKTRONICKÁ KNIHA PONÚKA

 • Stane sa vašim sprievodcom pri poznávaní vlastnej duše a budovaní zdravého životného štýlu
  Proces sebapoznávania je celoživotným procesom. Prechádzame ním každý. Veľký rozdiel je však v tom, aké (kvalitné) informácie máme k dispozícii, aby boli našim skutočným sprievodcom. V tejto eKnihe môžete počítať s ľudskosťou, odbornosťou, bohatými skúsenosťami a inakosťou. eKniha nie je určená tým, ktorí sa chcú opierať iba o tzv. "rýchlokvasených" pseudoodborníkov.
 • Na 110 otázok vám odpovie vyhľadávaný psychológ PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP
  V oblasti poradenstva a publikačnej činnosti sa pohybuje už 20 rokov. Jeho prístup bol vždy vysoko hodnotený, viď podstránku Kto som + Referencie.
 • Ukáže vám, ako žiť spokojnejšie, radostnejšie a zdravšie
  eKniha vás bude viesť k tomu, aby ste vo svojom každodennom živote lepšie spoznávali seba samého, svoje silné i slabšie stránky a to cez možnosti sebareflexie a efektívneho sebaformovania. Čím viac budete vedieť zo psychohygieny v živote človeka, tým lepšie a prospešnejšie rozhodnutia môžete urobiť, aby ste boli vyrovnanejší a spokojnejší.
 • Je o láske, priateľstve, duševnom i telesnom zdraví a iných tajomstvách života z pohľadu psychohygieny
  Dozviete sa, ako hľadať lásku a harmóniu. Ako v sebe objaviť skrytú silu a pokoj. Prečo úcta a empatia k sebe i k iným je korením života. Ako sa správne rozhodovať a zostať samým sebou. Prečo napĺňať dušu rýdzim svetlom poznania. A mnohé ďalšie...
 • Ide o elektronickú príručku napísanú odborníkom veľmi prehľadne a zrozumiteľne
  Dôraz je kladený na vysokú odbornosť obsahu textu, ktorý však je napísaný veľmi zrozumiteľným štýlom. eKnihu tak môže čítať doslova každý bez ohľadu na dosiahnuté vzdelanie a spoločenský status. Elektronický formát z nej navyše robí praktickú príručku, ktorú môžete mať neustále pri sebe aj vo svojom smartfóne.
 • Z 18. kapitol na 150 stranách môžete začať otázkou, ktorá vás najviac zaujme
  Každá otázka a odpoveď v eKnihe vám bude dávať zmysel. Nie ste viazaní tým, že musíte čítať knihu "do radu". Dokonca môžete si každý deň prečítať v mobile jednu náhodne vybranú otázku a odpoveď, ktorou sa necháte vo svojich myšlienkach počas dňa viesť...
 • Elektronická kniha je až v dvoch formátoch za jednu cenu (PDF + ePUB)
  eKniha v PDF formáte je pekne prispôsobená do veľkosti vhodnej na čítanie aj na celom displeji mobilu, či tabletu. Pri ePUB knihe si zvolíte veľkosť písmen, stránok sám podľa vlastného výberu. Stačí mať inštalovanú jednoduchú aplikáciu na čítanie elektronických kníh, napr. testované máme Universal Book Reader (Android) a iBooks (iOS).
 • Po objednávke a online platbe cez platobnú bránu priamo v našom e-shope vám bude okamžite doručená
  V priebehu krátkej chvíli po uhradení faktúry cez našu platobnú bránu ju nájdete vo svojom e-maili a môžete ju začať hneď čítať vo svojom smartfóne, tablete, či PC. Alebo ju s venovaním môžete poslať ako darček pre svoju blízku osobu.
 • Možnosť platby v EUR aj v CZK
  Vo fakturačnom formulári si stačí vybrať krajinu a podľa toho menu, v ktorej môžete za eKnihu zaplatiť. Dostupná je možnosť platby v EUR a pre občanov Českej republiky v CZK (Kč).

CESTA K ZDRAVEJ DUŠI

110 tajomstiev psychohygieny v originálnych otázkach a odpovediach