EMA

Poradenské stretnutie s Dr. Ľubošom Ďurdiakom hodnotím veľmi pozitívne v znamení uvoľnenia a poznania. Cítila som sa dobre, nenútene a prirodzene napriek tomu, že mi nehovoril to, čo som chcela počuť, ako sa to niekedy na podobných poradenských stretnutiach stáva.

Poukázal na to, aké veci ma budú sprevádzať do konca života, bolo to pritom podané úprimne a bez ponúkania zaručených riešení toho, čo sa zmeniť nedá. Pre mňa to bolo pootvorenie okna do mojej duše, nahliadnutie aj tam, kde sa zvyčajne nechcem dívať. Minulosť už nezmením, takže to, o čom sme spolu hovorili, ma môže posunúť len dopredu, pravdaže, ak budem chcieť.

Objektívy fotoaparátov nevyhľadávam rada, súčasťou mnou vybraného poradenského stretnutia však bol aj zaujímavý projekt Tru Face - Sebapoznávanie fotografiou. Zo stretnutia tak mám aj fotografie s mojimi portrétmi, na ktorých je zachytené jeho videnie mojej osoby. Fotografie sú profesionálne a skutočne vystihujú moje Ja. Doktora Ďurdiaka odporúčam najmä pre jeho nenútený, prirodzený prístup. Oceňujem jeho vnímanie jedinečnosti a originality človeka, na ktorých vo svojom poradenskom prístupe stavia.

Janka Daniková
majiteľka spoločnosti EMA
Žilina