NBM - značková predajňa Orange Slovensko

Prvý krát som oslovil o pomoc agentúru PSYCHOTREND v roku 2007 ohľadom profesionálneho výberu a posúdenia osobnosti ľudí ako aj uchádzačov o zamestnanie v mojej firme. Je veľmi ťažké si správne vybrať človeka len na základe množstva prijatých žiadostí a potom osobných stretnutí na pohovoroch. Pokiaľ si mám vybrať zamestnanca, ktorý má perspektívy profesionálneho uplatnenia sa, potrebujem kvalifikovanú odbornú radu, na základe ktorej sa mi potom oveľa ľahšie rozhoduje. Zamestnancov, ktorých mám, som vyberal vždy na základe odporučení PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD. a som veľmi spokojný. Je potom radosť pracovať s ľuďmi, na ktorých sa dá vo všetkom spoľahnúť.

Pokiaľ nastane situácia, kde opäť potrebujem odbornú radu, ak cítim, že som na križovatke, alebo sa neviem rozhodnúť ako ďalej, viem, že sa mám na koho obrátiť, kto mi poradí ako to riešiť a vyriešiť. Naozaj mi je povedané to, čo mi iní povedať nevedia a som stále v predstihu!

Len zriedka stretnete človeka s tak mimoriadnymi schopnosťami, ktorého prístup je aj napriek tomu jedinečný a úprimný. Na každé poradenské stretnutie s doktorom Ďurdiakom sa teším, lebo viem, že dopadne vždy pre našu spoločnosť pozitívne.

Marián Nevín
konateľ spoločnosti NBM, s.r.o.
(značková predajňa Orange Slovensko Zlaté Moravce)
www.orange.sk